Wakacje! Strona Główna         Plan Lekcji         Sport         Galeria
Menu
SP-> Czary – mary, hokus – pokus

Dzieci z niecierpliwością oczekiwały na ten niezwykły, jedyny dzień w roku – tajemniczych wróżb połączonych z zabawą i tańcem. Wróżby pozwoliły im na chwilę oderwać się od codziennej rzeczywistości, przenieść się w krainę fantazji i w świat dziecięcych marzeń. Była to wspaniała okazja do dobrej zabawy. Wszystkie dzieci dobrze się bawiły, aktywnie uczestniczyły we wszystkich wróżbach i przyjmowały je z ,,przymrużeniem oka”, czyli jako wesołą zabawę.
,,Niech się spełnią andrzejkowe czary”.

Opracowała: Barbara Karaś

Zdjęcia w dziale Galeria/SP

Dodał: Administrator 10.12.2013, 15:55


SP i GIM-> Organizacja pracy szkoły w dniach 10, 11 i 12 grudnia 2013 r.

W dniach 10, 11 i 12 grudnia /wtorek, środa i czwartek/ uczniowie klas trzecich gimnazjum piszą próbne egzaminy gimnazjalne.

W tych dniach uczniowie klas 4 - 6 SP i gimnazjum pracują harmonogramem lekcji skróconych, który został umieszczony na tablicach ogłoszeniowych w budynku szkoły.

Uczniowie klas 1 - 3 szkoły podstawowej oraz oddziały przedszkolne pracują zgodnie z ich codziennym harmonogramem.

Dodał: Administrator 09.12.2013, 19:47


SP-> CZAR PREZENTÓW

Oj, działo się, działo !!!!!!!

6 grudnia klasę 2b SP czekała niespodzianka. Rano, gdy dzieci weszły do swojej sali lekcyjnej, zobaczyły…. list i ogromny worek wypełniony prezentami. Od kogo? Nie muszę chyba pisać. Radość rozpakowywania i oglądania prezentów była tak wielka, że cała szkoła słyszała towarzyszące dzieciom emocje. Dziękujemy Ci Święty Mikołaju, że mimo natłoku obowiązków i pracy nie zapomniałeś o nas. Dziękujemy za radość, którą nam sprawiłeś.

Dziękujemy za to, że po prostu u nas byłeś.

Uczniowie i wychowawczyni klasy 2b.

Dodał: Administrator 08.12.2013, 16:09


SP-> MARZYCIELSKA POCZTA

To znowu my – przyjaciele MARZYCIELSKIEJ POCZTY.
Tym razem wykonaliśmy oryginalna kartkę dla Tobiasza chorego na białaczkę. Chłopiec w przyszłości chce być paleontologiem, marzy o grze w piłkę, ogląda „Sąsiadów”, opiekuje się żółwiem i gra na gitarze. Wszystko to znajdzie na kartce z pozdrowieniami. Mamy nadzieję, że uśmiech zagości na twarzy Tobiasza, gdy będzie oglądał i czytał naszą przesyłkę.

Elżbieta Fryzowska - wychowawczyni klasy 2b SP

Dodał: Administrator 08.12.2013, 16:06


GIM-> Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

Drużyna dziewcząt i chłopców z gimnazjum zajęły I miejsca, w swych kategoriach, w IV Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Tuchowie zorganizowanym przez Młodzieżową Radę Gminy Tuchów.

Dodał: Administrator 08.12.2013, 10:05<< 25 z 110 >>

Dla Uczniów
Dla Rodziców