Wakacje za: 280 dni Strona Główna         Plan Lekcji         Sport         Galeria
Menu
Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy....

Dyrekcja Zespołu Szkół z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składa całemu gronu pedagogicznemu, pracownikom, uczniom, rodzicom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości oraz powodzenia w życiu osobistym i zawodowym w Nowym Roku 2014.

Dodał: Administrator 20.12.2013, 17:03


SP-> Świąteczne życzenia w klasie 2b SP

W klasie 2b SP aż huczy od nadmiaru pracy, przeżyć i przedświątecznej gorączki. Dopiero co były prezenty od Świętego Mikołaja, a już małe „skrzaciki i elfy” wyskrobały swoimi piórami piękne życzenia dla Kacpra z Marzycielskiej Poczty.

W myśl powiedzenia: „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem” każdy z nich stał się pomocnikiem tej postaci i sprawia radość innym.

Serce się raduje, widząc zaangażowanie dzieci w to dzieło.

Elżbieta Fryzowska

Zdjęcia w dziale Galeria/SP

Dodał: Administrator 18.12.2013, 14:56


SP i GIM-> I gminny Konkurs Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej

Dnia 13 grudnia 2013 r. w Domu Kultury w Tuchowie odbył się I gminny Konkurs Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej zorganizowany przez Zespół Szkół oraz Dom Kultury
w Tuchowie. Konkurs był przeprowadzony w dwóch kategoriach: Szkoła Podstawowa
i Gimnazjum. Udział zgłosiło 16 grup – 11 w kategorii Szkoła Podstawowa i 5 w kategorii Gimnazjum. Piosenki były śpiewane w 2 językach: angielskim i niemieckim.
Występujący byli oceniani przez jury w następującym składzie: dr Jan Gładysz, mgr Joanna Lenard-Łazarek oraz mgr Michał Krupiński.

Uczennice naszej szkoły zajęły odpowiednio:
- 2 miejsce w kategorii Szkoła Podstawowa: Kinga Schabowska i Daria Pasternak z klasy VIb,

- 3 miejsce w kategorii Gimnazjum: Daria Rogozińska, Alicja Kukułka, Małgorzata Gawron, Aleksandra Lipka i Jagoda Wrona z klasy IIIa.

Uczennice z klasy VIa zdobyły wyróżnienie.

Nagrody zostały ufundowane przez Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Urzędu Miejskiego w Tuchowie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Paulina Stachura-Buś, Justyna Jaworska-Lipka

Dodał: Administrator 15.12.2013, 20:42


SP i GIM-> Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy

Mały Samorząd Uczniowski wraz z wychowawcami klas młodszych serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Świątecznym Kiermaszu Bożonarodzeniowym, który odbędzie się 18 i 19 grudnia 2013r. na korytarzu III piętra. Datki zebrane z kiermaszu będą w całości przeznaczone na działalność Stowarzyszenia Nadzieja.

Organizatorzy zachęcają do przynoszenia przez dzieci stroików świątecznych i ozdób choinkowych. Termin ich składania upływa 16.XII.2013r. Za każdy gest dobrego serca bardzo dziękujemy.

,, Najgorszym naszym grzechem wobec bliźnich nie jest nienawiść, ale obojętność”.

Opiekunowie MSU Ewa Kawa Marta Chruściel-Zoń

Dodał: Administrator 13.12.2013, 12:43


SP i GIM->II szkolny Konkurs Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej 12 grudnia 2013r.

Dnia 12 grudnia 2013 r. w hali MOSiR przy Zespole Szkół w Tuchowie odbył się II szkolny Konkurs Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej. Udział
w niej wzięli zarówno uczniowie Szkoły Podstawowej jak i Gimnazjum. Głównym celem tego konkursu było wyłonienie naszych przedstawicieli do
I gminnego Konkursu Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej organizowanego przez nasz Zespół Szkół przy udziale Domu Kultury w Tuchowie.
Każda grupa uczniów, która wystąpiła w czasie konkursu była bardzo dobrze przygotowana zarówno pod względem językowym jak i muzycznym. Wiele grup zaskoczyło również niezwykłym przygotowaniem od strony artystycznej. Występujący byli oceniani przez jury w następującym składzie: mgr Katarzyna Krupa, mgr Katarzyna Stelmach, mgr Wiesław Cieśla, mgr Alicja Płachno, mgr Wanda Siwek oraz mgr Jozef Wzorek.
Piosenki były śpiewane w 3 językach: angielskim, niemieckim
i francuskim.

Do I gminnego Konkursu zakwalifikowały się:

Szkoła Podstawowa
1. miejsce – uczennice klasy VIb: Daria Pasternak i Kinga Schabowska.
2. miejsce – uczennice klasy VIa: Gabriela Moździerz i Lidia Nowak.

Gimnazjum
1. miejsce – uczniowie klasy IIIa: Daria Rogozińska, Alicja Kukułka, Małgorzata Gawron, Jagoda Wrona i Aleksandra Lipka.
2. miejsce – uczennice klasy IIb – Zuzanna Ryba, Ia – Jagoda Madejczyk i Aleksandra Armatys, mały aniołek – Oliwia Madejczyk z klasy IIa.

Organizatorki: Paulina Stachura-Buś i Justyna Jaworska-Lipka

Zdjęcia w dziale Galeria/GIM

Dodał: Administrator 12.12.2013, 21:50<< 25 z 112 >>

Dla Uczniów
Dla Rodziców