Wakacje! Strona Główna         Plan Lekcji         Sport         Galeria
Menu
SP-> SPOTKANIE SPORTOWO-INTEGRACYJNE KLASY I c

24 czerwca na boisku Tuchovii odbyło się spotkanie sportowo- integracyjne klasy Ic. Na ten dzień czekała cała klasa razem z wychowawczynią. Na kilka dni przed spotkaniem oglądaliśmy wszystkie możliwe prognozy pogody. Jedna przepowiadała dzień słoneczny inna deszczowy, więc nie pozostało nic tylko czekać. Wtorek od rana trochę słońca, więcej chmur. Na szczęście z godziny na godzinę coraz więcej słońca, a po południu wręcz upalnie. Wszyscy zebrali się punktualnie. Chłopcy rozpoczęli zapowiadany od tygodnia mecz piłki nożnej (a jakże inaczej). Drużyny czteroosobowe i bramkarze. Chłopcy w przyszłości mogą godnie zastąpić Lewandowskiego. A bramkarz Kamil!!! Szczęsny i Boruc mogą czuć się zagrożeni. Dziewczynki rozgrywały mecz siatkówki na piasku. Chwilka przerwy na pieczoną kiełbaskę i chrupiący, opieczony chleb, o który zatroszczyli się rodzice. Potem skoki w dal na piasku. Minimalnie chłopcy skoczyli dalej, ale za to dziewczynki z większa gracją. Obowiązkowo rzuty karne i slalom z piłką. Dziewczynki korzystały z nagrzanego piasku i tworzyły piaskowe syreny.

Popołudnie szybko minęło na grach i zabawach, które zachęcają do aktywnego spędzania czasu, z pewnością też sprzyjają integracji zespołu klasowego.

A. Ropska

Zdjęcia w Galerii SP

Dodał: Administrator 26.06.2014, 19:52


GIM-> Zakończenie roku szkolnego 2013 / 2014

PUBLICZNE GIMNAZJUM

Dnia 27 czerwca 2014 roku jest uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014.

Uczniowie gimnazjum przychodzą do Bazyliki NNMP na Mszę świętą na godz. 8:30, a potem pod opieką wychowawców i nauczycieli udają się do hali MOSiR.

W tym dniu nie ma dowozu.

Świetlica w tym dniu jest nieczynna.

Stołówka nie wydaje obiadów.

Dodał: Administrator 26.06.2014, 14:55


SP-> Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

SZKOŁA PODSTAWOWA

Dnia 27 czerwca 2014 roku jest uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014.

Uczniowie szkoły podstawowej przychodzą do kościoła św. Jakuba na Mszę świętą na godz. 10:00 a potem pod opieką wychowawców i nauczycieli udają się do hali MOSiR.

W tym dniu nie ma dowozu.

Świetlica w tym dniu jest nieczynna.

Stołówka nie wydaje obiadów.

Dodał: Administrator 26.06.2014, 14:54


GIM-> Reklamy historii

Uczniowie klas 1 i 2 gimnazjum bawią się historią, w bardzo oryginalny sposób. Projektują reklamy przedmiotu humanistycznego- historii.

Ryba Zuzanna, Siedlik Monika, Ciszek Filip, Jabłońska Paulina, Kulikowska Ewa, Łempa Bogumiła, Poręba Rafał, Smosna Martyna, Gogola Adrianna- prace tych uczniów możemy zobaczyć w galerii gimnazjum.

Dodał: Administrator 25.06.2014, 21:13


SP-> Wycieczka do Krakowa.

W dniu 28 maja 2014r. uczniowie klas czwartych wraz z opiekunami wyruszyli na wycieczkę do Krakowa. Kolejno zwiedziliśmy Muzeum Lotnictwa, w którym oglądaliśmy samoloty, śmigłowce, szybowce. W Dużym Hangarze zafascynowała nas jedyna na świecie latająca replika pionierskiego samolotu braci Wright. Zwiedziliśmy też PAPIESKI ŚMIGŁOWIEC.
Następnie zawitaliśmy do Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema, gdzie rządzi fizyka. Na terenie 6 hektarów znajduje się 60 urządzeń edukacyjnych z zakresu optyki, akustyki i mechaniki. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach: „ W POSZUKIWANIU ZAGINIONEJ SZKATUŁKI” oraz „WŁADCA PIERŚCIENI”.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć w Galerii SP

Zofia Wiśniowska

Dodał: Administrator 25.06.2014, 21:11<< 25 z 134 >>

Dla Uczniów
Dla Rodziców