Wakacje za: 219 dni Strona Główna         Plan Lekcji         Sport         Galeria
Menu

Zajęcia dodatkowe


Zajęcia

Opiekun

Sala

Kiedy

Zajęcia dodatkowe z fizyki i chemii

P. Pierzchała

13

wtorek 7:10

Zajęcia dodatkowe z przyrody dla klas piatych

U. Jackowicz

25

piątek 12.35-13.20

Zajęcia dodatkowe z przyrody dla klas 6a i 6c

U. Jackowicz

24

wtorek 14.25-15.10

Zajęcia komputerowe

S. Maniak

21

poniedziałek 14:30- 15:15

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla klasy 6

J. Jaworska-Lipka

5

środa 13.35 - 14.20

Zajęcia z matematyki - zajęcia rozwijające dla kl. 3Cg

A. Gawron

16

piątek 7:00 - 7:45

zajecia dodatkowe z j. angielskiego wyrównujące braki w PP

P. Stachura-Buś

18

srody 7.15 - 8.00

Zajęcia dodatkowe z j.angielskiego dla klasy 4c

A. Rzeszutko

18

piątek godz.12.35 - 13.20

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla klas 1b i 1c

A. Kwaśny

15

czwartek 13.35 - 14.20

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla klasy 2c

A. Kwaśny

18

wtorek 13.35 - 14.20

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla klasy 2 d

A. Kwaśny

3

piątek 7.30 - 8.00

zajęcie dodatkowe z historii

B. Baran

6

poniedziałek 14:20-15:10

Zajęcia dodatkowe z historii

B. Baran

6

wtorek 14:45-15:15

Zajęcia świetlicowe góra

K. Krupa

31

poniedziałek 13.30 do 14.30

Zajęcia "Godzina z lekturą"

K. Krupa

biblioteka

środa 8.00-8.45

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego

B. Witalis-Ślaga

26

piątek 12.35-13.20

zajęcia wyrównawcze dla 2cSP

S. Wiśniowska

31

wtorek 11:35-12:20

zajęcia z piłki siatkowej chłopców GIM

Ł. Jurek

hala MOSiR

wtorek 16-18

zajęcia dodatkowe z piłki siatkowej dziewcząt GIM

J. Szczepańska

hala ZSP w Tuchowie

co drugi wtorek 14.30- 16.00 i piątki 14.30- 16.00

zajęcia dodatkowe z jęz.niemieckiego

B. Niemiec-Ryba

1

wtorek i piątek godz.8.00

Zajęcia wyrównawcze w klasie 1d SP

E. Fryzowska

36

poniedziałek 15.15 - 16.00, czwartek 10.35 - 11.20 /s.31/

Zajęcia wyrównawcze w kl 1c SP

E. Kawa

31

wtorek 10.25-11.25; piątek 11.25-12.25

Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu po szóstej klasie z języka angielskiego dla kl VIb

A. Bałut

28

czwartek 13.35-14.20

zajęcia dodatkowe rozwijające z matematyki dla uczniów kl.5b i 4b

D. Surmacz

kącik ucznia na korytarzu II piętro

środa 12:35

zajęcia dodatkowe wyrównawcze z matematyki dla uczniów kl.6a i 6c

D. Surmacz

27

piątek 7:10

zajęcia dodatkowe wyrównawcze z matematyki dla uczniów kl.5b i 5c

D. Surmacz

27

czwartek 13:35

zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego z klas 2c 2d oraz 3 a b c GIM

J. Lenard Lazarek

18

Czwartek 14.10

Karta rowerowa dla klas czwartych

A. Szpak

11

wtorek 13.20-14.20

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla klasy 6b

Z. WIśniowska

22

poniedziałek 13:35-14:20

Zajęcia dodatkowe z geografii.

M. Knapik

15

piątek 7.00-7.45

Szkolne koło Caritas

M. Knapik

15

poniedziałek 14.25-15.10

Zajęcia Kronikarskie

A. Kijowska

15

poniedziałek 14.25-15.10

Gry zespołowe

K. Kita

Hala MOSiR

Środa 13.30-15.00

Zajęcia wyrównawcze w klasie 1a SP

B. Karaś

36

środa 12:20- 13:20, piątek 10:30 - 11:30

Zespół wokalno - instrumentalny

W. Cieśla

14

Poniedziałek i piątek 14.25 - 15.25

Zajęcia dodatkowe z religii Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania dla klas III

o. Ł. Wójcik

Ustalana z o. Ł. Wójcikiem

piątki 16.30 -18.30

Koło czytelnicze dla kl.2b Gim

A. Stanuch-Madej

5

wtorek 13.30-14.30

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla uczniów kl. 4a

K. Skrzyniarz

11

Środa 12.35 - 13.20

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla uczniów kl. 4c

K. Skrzyniarz

24

Czwartek 12.35 - 13.20

Zajęcia dodatkowe dla klasy 4c

M. Hońdo

23

piątek 12.35 - 13.20

Zajęcia dodatkowe dla klas 2 GIM

M. Hońdo

16

środa 7.15 - 8.00

Zajęcia dodatkowe dla klas 3 abc (gr. podstawowa) GIM

M. Hońdo

23

poniedziałek 14.25 - 15.10

Zajęcia historyczne dla klas szóstych

M. Pycińska - Buczyńska

24

piątek 7.15 - 8.00

Zajęcia wyrównawcze dla klasy 2b SP

R. Przęczek

33

piątek 15.15 - 16.15

Zajęcia dodatkowe z języka francuskiego - przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

D. Gala-Niemczyk

12

czwartek 13.45- 14.20

Zajęcia dodatkowe z języka francuskiego - przygotowanie do egzaminu międzynarodowego DELF

D. Gala-Niemczyk

12

czwartek 14.25 - 15.10

Zajęcia dodatkowe z biologii dla klasy 3

M. Lekarczyk

6

czwartek 7.15

zajęcia dodatkowe z przyrody dla klasy 6b

M. Lekarczyk

28

piątek 7.15

Formacja liturgiczna

ks. Marek Wojak

Świetlica Kubusie

czwartek 18.30

Schola dziewcząt

s. Krystyna Piwowar

Kubusie przy Parafii św. Jakuba

soboty 10.00 - 12.00

Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu szóstoklasisty

K. Stelmach

18 (lub 11)

poniedziałek 13.35

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla klas I

K. Stelmach

poniedziałek 14.20

18


Dla Uczniów
Dla Rodziców